Ana sayfaŞİRKETİMİZKalite ve Güvenilirlik

Tesa Bant Ankara: özkan Ltd. HakkımızdaTesa Bant Ürünleri Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde uzun yıllardır satılmaktadır. Tesa, kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır.

Uzman ekibimiz, tüketicilerin, ürünleri doğru kullanabilmeleri için gerekli kullanım bilgilerini vermektedir. Tesa Ankara olarak, tüketicinin bilgilendirilmesi konusunda son derece hassas bir politika izlemekteyiz.

Tüketicilerin bilinçlendirilmesi ve doğru ürün seçimi yapabilmeleri için,  Tesa Ankara ve Karadeniz bölgelerimizde belirli bir plana bağlı olarak düzenlenen ve duyuruları önceden yapılan Ürün Eğitimleri ile kullanıcılarımızın bilinç düzeyi artırılmaktadır.

Özkan Endüstriyel Ltd. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup tüketicilerimizin ürün ile ilgili tüm şikayetleri Tesa'nın Bölgesel Prosedürü ile yönetilmektedir. Bu prosedür, kendi iç politikalarımıza adapte edilmiştir ve hassasiyetle takip edilmektedir.

Herhangi bir tüketicimizin bir ürünle ilgili bilgi almak istemesi yada herhangi bir talebini dile getirmek istemesi halinde direkt olarak (0312) 397 37 73 numaralı Ürün Danışma Hattımızı arayarak bilgi alma imkanı bulunmaktadır.

Şikayet niteliğinde bir talep geldiğinde, bu talep prosedür dahilinde kayda alınmakta ve talepler Uzman personel tarafından yönetilmekte olup, tüketicilerimizin problemleri %100 memnuniyet ilkesine göre çözümlenmektedir.

Last modified on Pazartesi, 18 Mart 2013 12:04
Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Misyonumuz Hakkımızda »

Bİze bağlanın

 
 

 tesa bant ankara müşteri memnuniyeti