Bölgemizde  Lider  Olmak

Tesa ürünleri bayisi olarak Ankara Ve Karadeniz bölgelerinde; Endüstriyel bant grubu, ses ve ısı izolasyonu gibi ürünlerden  oluşan benzersiz bir ürün gamı oluşturacağız. Rakiplerimizi kalite, yenilikçilik ve ürün değeri olarak geride bırakacak ve imajımızı sürekli yenileyeceğiz.

Satın alma Tercihi Olmak

En kaliteli Endüstriyel bant grubunu sunan, birçok ürünün bir arada bulunduğu, kişisel ve kaliteli hizmet veren, lider kuruluşlara uzun süreli bir ilişki kurabilen şirket olacağız.

Lider Satış Kuruluşu Olmak

Pazardaki konumumuzu güçlendirerek bu kanalın yeniden keşfedilmesini sağlayacağız. Yüksek kazanç, takdir ve hizmet desteği sağlayan bir fırsatı sunarak, şirkemizle  çalışmayı kolay ve karlı bir hale getirecek, sektörümüzün imajını geliştireceğiz.

En Beğenilen Kuruluş Olmak

Hiç yorulmadan, yeni gelişim olanaklarını takip ederek, karlılığımızı sürekli iyileştirerek, hissedarlarımıza üstün getiri sağlayacak ve sürekli izlenen, örnek alınan, sosyal sorumluluk sahibi bir başarı modeli haline geleceğiz.

Başarının anahtarı, dünyada olup bitenleri algılayıp günün ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaktır. Tersini düşünenler ise günün ihtiyaçlarını ürünlerine uydurmak için uğraşıp dururlar.
Pieter C. Vink

 

Last modified on Pazartesi, 18 Mart 2013 12:12
Rate this item
(0 votes)
More in this category: Kalite ve Güvenilirlik »

Bİze bağlanın

 
 

 tesa bant ankara müşteri memnuniyeti